Gizlilik İlkeleri

addnan.com , sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve de e-ticaret yoluyla talebiniz doğrultusunda satışı doğru ve hatasız şekilde yapabilmek adına bazı kişisel bilgilerinizi ( isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb … ) sizlerden talep etmektedir. Bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “ sınıflandırma ” çalışmalarında sadece addnan.com bünyesinde kullanılmaktadır . 

addnan.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri , söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın , üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta , faaliyet dışı hiç bir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır . 

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde addnan.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır . Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin addnan.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır .